Okna PCV SYSTEM 8000 GEALAN

SYSTEM 8000 GEALAN

System okien S 8000 z tworzywa sztucznego odpowiada nowoczesnym standardom budowlanym w zakresie ekonomiczności, designu i izolacyjności cieplnej. Jest to idealne  rozwiązanie, które zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. System jest dostępny w wariancie  sześciokomorowym.

To nowy produkt o głębokości 74 mm spełniający wszystkie wymagania wobec nowoczesnej techniki okiennej. Za sprawą 6-komorowej budowy posiada znakomitą izolacyjność cieplną bardzo dobre właściwości termoizolacyjne.

Skutecznie chroni przed hałasem, gwarantując poczucie bezpieczeństwa i wygodnie użytkowanie okna.

System okien na profilu PCV GEALAN 8000 charakteryzuje się też bardzo dobrą statyką możliwą dzięki dużym wzmocnieniem stalowym w ościeżnicy i skrzydle. Aby zapobiec się grzyba lub pleśni, można dodatkowo zastosować systemy wentylacji. Dzięki gładkiej i dużej powierzchni wrębu możliwa jest łatwa pielęgnacja. Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne okna GEALAN pomagają nie tylko zmniejszyć koszty ogrzewania, lecz także w aktywny sposób przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla. Profil ma klasyczne kontury z zaokrąglonymi krawędziami. Zoptymalizowana geometria pod kątem materiałowym chroni zasoby naturalne i tym samym środowisko.