Drzwi

Drzwi

SYSTEM 8000 GEALAN

Chcąc uzyskać jak najlepsze właściwości statyczne GEALAN tak rozmieścił mostki poprzeczne w drzwiach wejściowych w systemie S 8000 IQ, aby możliwy był montaż jak największego wzmocnienia stalowego. Dzięki temu specjalnemu rozmieszczeniu mostków poprzecznych w profilu o głębokości 74 mm można montować stal o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%. 

SYSTEM 9000 GEALAN

Dzięki głębokości równej 82,5 mm i nowoczesnej 5-cio komorowej budowie drzwi wejściowe w systemie S 9000 zapewniają rewelacyjną izolację cieplną. Ponadto przekonują wyjątkową stabilnością, która jest efektem starannego zaprojektowania detali takich jak: obszerna komora główna, idealnie dopasowane wzmocnienia stalowe czy efektywne wzmocnienie naroży. Trwałe połączenie elementów z PVC i aluminium w dwóch płaszczyznach w obszarze progowym również jest bardzo mocne.

ALU

Drzwi panelowe to kolejny krok w stronę systemów pasywnych. Ich indywidualne wzornictwo pasuje zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i klasycznego stylu architektonicznego. Zastosowane rozwiązania podwyższają bezpieczeństwo budynku, a wszystko to idzie w parze z doskonałymi parametrami technicznymi zapewniając komfort i termoizolacyjność.