Drzwi SYSTEM 9000 GEALAN

SYSTEM 9000 GEALAN

Dzięki głębokości równej 82,5 mm i nowoczesnej 5-cio komorowej budowie drzwi wejściowe w systemie S 9000 zapewniają rewelacyjną izolację cieplną. Ponadto przekonują wyjątkową stabilnością, która jest efektem starannego zaprojektowania detali takich jak: obszerna komora główna, idealnie dopasowane wzmocnienia stalowe czy efektywne wzmocnienie naroży. Trwałe połączenie elementów z PCV i aluminium w dwóch płaszczyznach w obszarze progowym również jest bardzo mocne.

Atutem nowych drzwi wejściowych jest również systemowo zaprojektowany okapnik, który oprócz walorów wizualnych, zapewnia najwyższą ochronę przed deszczem i gwarantuje wyjątkową szczelność w obszarze progowym dzięki ułożeniu uszczelek szczotkowych w wielu płaszczyznach.

Dodatkowe funkcje:

-Rewelacyjna izolacja cieplna dzięki 5-cio komorowej budowie,
-Bogata paleta kolorystyczna,
-Optymalna ochrona przed deszczem,
-Możliwość zastosowania szkła lub panelu o grubości 52 mm (lub 54 mm dla wersji z STV®),
-Bardzo dobra statyka uzyskana dzięki dużej stali w komorze głównej i wzmocnieniu naroży kombipróg o bardzo dobrej izolacji cieplnej,
-Próg do drzwi wejściowych i balkonowych może być montowany w systemach o głębokości 74 mm i 83 mm, zarówno w obiektach nowobudowanych jak i poddawanych renowacji.
-Dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Minimalna wysokość progu równa 20 mm zapewnia wygodne przechodzenie, przy jednoczesnym zachowaniu wymogów dotyczących izolacji cieplnej i szczelności.